תיקים ממותגים כמתנות לעובדים

כולנו נהנים לקבל מתנות, זה משמח אותנו וגורם לנו לחוש שהשקיעו בנו וחשבו עלינו. חברות רבות המעוניינות לתת תחושה של יחס אישי נוהגות לחלק לעובדים מתנות יום הולדת, מתנות בחגים ומתנות באירועים נוספים של החברה. כדי לעשות זאת באופן יעיל אותן חברות מבצעות הזמנה מרוכזת של מוצר מסויים בכמויות גדולות. את המוצר יחלקו החברות כמתנת יום הולדת או כצ’ופר לעובדים במהלך השנה.

 

קנייה מרוכזת וחלוקה של מתנות מאפשרת לחסוך בכסף וזמן, עבור החברה לא מדובר בהוצאה גדולה של משאבים, אך עבור העובדים לפעולה זו משמעות רבה. העבודה היא חלק חשוב ועיקרי בחייהם של מרבית האנשים ולכן כולנו רוצים להרגיש נראים ומוערכים על ידי החברה בה אנו עובדים. קבלת מתנה בימים משמעותיים עבור העובד מראה על אכפתיות מצד החברה וגורמת לתחושת חיובית אצל העובד. עובד מרוצה הוא עובד טוב יותר, לכן הפגנת יחס אישי כלפי העובדים מועילה גם לחברה כולה.

 

כיום ישנה דרישה למתנות מקוריות, מעניינות ושימושיות. כבר אין זה נהוג לתת במתנה את אותם מארזים של שוקולדים ופרחים הניתנים שוב ושוב, שנה אחר שנה. חברות המעוניינות לתת לעובדים מתנה מקורית, יפה ושימושית ימצאו ב- TikCo מגוון גדול של תיקים, בעיצובים שונים ולשימושים שונים, שכל עובד ישמח לקבל. על התיקים תוכלו להדפיס או לרקום את לוגו החברה וכך ליצור מתנה ממותגת וייחודית שתשמח את העובדים ותשמש אותם לזמן רב.

 

עובדי החברה יחזרו הביתה מרוצים ושמחים שקיבלו מתנה, וישתמשו בתיק הנושא את לוגו חברתכם בדרכים שונות. בין אם יקחו אותו לטיול בחול, לקמפינג, לחדר הכושר,  או סתם ישתמשו בו ביום יום, לוגו החברה יהיה מול עיניהם גם מחוץ למשרד. בדרך זו תגדל תחושת השייכות שלהם לחברה ותגבר נאמנותם. בנוסף שימוש במוצרים ממותגים על ידי כלל עובדי החברה מחזק את תחושת האחדות בקרב העובדים.

 

עבור חברות גדולות תהליך בחירת המתנה הנכונה, קנייתה וחלוקתה, יכול להפוך לכאב ראש רציני.

הרבה עובדים, הרבה ימי הולדת וחגים, הרבה כנסים ואירועים של החברה שבכולם אנו רוצים להפגין יחס אישי ולשמח את העובדים. קנייה שנתית מרוכזת של מוצרים שימושיים באיכות גבוהה היא פתרון מצוין. מיתוג המוצרים על ידי הטבעת לוגו החברה הופך את המתנה לייחודית עוד יותר. ב- tikco תוכלו לבחור מתוך מגוון התיקים את התיק המתאים ביותר במראה ובתקציב ולמתג אותו עם לוגו חברתכם.

 

אנו ב- Tikco מתמחים במתן שירות ללקוחותינו הרבים ומבטיחים ייעוץ והכוונה בתהליך הבחירה וההתאמה של המתנה. שיתוף פעולה בין צוות העיצוב המקצועי שלנו ובין צוות משאבי האנוש בחברתכם יבטיח לכם את מתנת העובדים המושלמת. רכישה שנתית מרוכזת של תיקים היא פתרון נהדר ל”סוגיית” המתנות לעובדים והיא תייצר שקט נפשי אצל צוות משאבי האנוש של חברתכם. אם בחרתם בתיקים ממותגים כמתנות לעובדים בחברתכם אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם. בחרתם במתנה שכל עובד יהיה שמח לקבל ולה גם ערך מוסף שכן היא ממתגת את אירגונכם ומחזקת את תחושת השייכות של העובד לארגון.

הקטלוג שלנו >>>