תיקי ספורט עם הדפסה למועדוני ספורט וכושר


ארגונים רבים העוסקים בספורט כגון מכוני כושר, בתי ספר למחול וליוגה, קבוצות ריצה ואפילו מועדוני ספורט מקצועניות (כדורגל, כדורסל, שחייה וכדומה) נוהגים לחלק למנויים תיקי ספורט ועליהם הלוגו של מועדון הספורט. תיקים אלו ניתן לחלק ללקוח כמתנה בעת הצטרפות לקהל המנויים, בכנסים ובאירועים נוספים.

מה היתרונות במהלך זה?

  • פרסום יעיל וזול שנשאר לאורך זמן
  • יצירת רושם טוב ותחושה חיובית אצל הלקוח
  • הגדלת נאמנות הלקוחות למותג שלכם

פרסום יעיל וארוך טווח

תיק ספורט ממותג, שעליו רקום או מודפס לוגו חברתכם, מהווה אביזר שיווקי זול ויעיל שנשאר אצל הלקוח במשך שנים ומזכיר לו ולסביבתו את בית העסק שלכם זמן רב לאחר חלוקת האביזר במתנה.
התיקים מותאמים לאחסון ציוד ספורט ולשימוש יומיומי על ידי אוהבי ספורט מסוגים שונים. התיק ישמש את הלקוח בדרכו מביתו או ממקום עבודתו אל האימון וכך ייחשף הלוגו של בית העסק לאנשים בסביבתו. תיקי הספורט של TIK CO מותאמים במיוחד לעוסקים בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית ועשויים מחומרים איכותיים ועמידים, לכן הם ישמשו את הלקוחות לאורך זמן ויעלו את המודעות בקרב אנשים רבים למועדון הספורט שלכם.

רושם חיובי על לקוחות

מלבד היתרון הפרסומי הבולט, נתינת התיק במתנה יוצרת תחושות חיוביות אצל הלקוח דבר שמקדם את שמו הטוב של העסק. רושם חיובי שמקבל הלקוח עשוי להשפיע רבות על האופן בו יציג את בית העסק שלכם אל מול מכריו. פרסום חיובי שכזה מפה לאוזן גם הוא משמעותי לגיוס לקוחות פוטנציאליים.

נאמנות למותג

כאשר הלקוח שלכם מסתובב עם תיק עליו הלוגו של המותג שלכם הוא מרגיש חלק מהמותג, חלק מקהילה.

תחושת השייכות מייצרת נאמנות כלפי העסק וגורמת ללקוחות להמשיך להגיע ואף לחדש הרשמה לאותם בתי עסק פעם אחר פעם. שמירה על קהל לקוחות קיימים היא פעולה הכרחית בנוסף לגיוס לקוחות חדשים. תיקים ממותגים תורמים גם לפרסום ומשיכת לקוחות חדשים וגם לשמירה על קהל לקוחות קיים.

מוצר קד”מ אידיאלי

כשמדובר במוצר קד”מ שניתן ללקוחות במתנה יש חשיבות רבה לבחירת המוצר בקפידה. אנו נרצה לבחור מתנה שימושית, יפה ורלוונטית לנושא של העסק, מתנה שממנה הלקוח לא יפטר במהרה. אז אם הלקוחות שלכם רצים, מרימים משקולות, רוקדים בלט או מתרגלים את ברכת השמש תיק ספורט ממותג עונה על כל הקריטריונים הללו ומהווה אמצעי שיווקי מצויין ממנו ירוויח כל בעל עסק בתחום.  

ב – TIK CO. תוכלו למצוא מגוון רחב של תיקי ספורט בגדלים, מחירים ועיצובים שונים ולבחור את התיק המתאים ביותר לאופי הפעילות הספורטיבית בעסק שלכם.

כיוון שהתיקים הממותגים מוכיחים את יעילותם ובתי עסק רבים משתמשים בהם ככלי שיווקי קיימת ציפייה מצד הלקוחות לקבל תיק ממותג כאשר הם נרשמים למועדון ספורט כזה או אחר. הלקוחות נהנים להשתמש בתיקים עם הלוגו של העסק בו הם מתאמנים ועושים בהם שימוש יומיומי. אל תשארו מאחור, הוציאו תיקים ממותגים ב- TIK & CO.

דוגמא לתיקי ספורט שאפשר להדפיס עליהם: (לקטלוג לחצו כאן)

תיקי ספורט ממותגים למכוני כושר ומועדוני ספורט