מתנות למנהלים ובכירים

אם אתם עורכים כנס למנהלים בכירים או רוצים לחלק מתנה יוקרתית לעובדים בחגים או לאירועים שונים, אצלנו בתיק קו תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות ממותגות יוקרתיות לאנשים המיוחדים והחשובים להם תרצו להעניק מתנה.

לגלריית התמונות לחץ כאן

ישנם 2 סוגי מתנות  – מתנות משרדיות ממותגות או מתנות אישיות ממותגות

למתנות העסקיות תקציבים וחומרים שונים, המתנות משדרות יוקרה והשקעה ובעלות ערך נתפס גבוה ביחס לעלותם האמיתית.

לעיתים מעניקי המתנה רוצים להעניק שי לחג או לאירוע, מבלי שהמקבל ירגיש אי נוחות, ולכן המתנה המשרדית הממותגת היא אפשרות נהדרת.

אצלנו בתיק קו ישנו מגוון רחב של מתנות משרדיות ממותגות, מעור או מדמוי עור איכותי, אשר יפארו כל שולחן משרדי ויהיו שימושיים בצורה יומיומית.

בין המתנות הממותגות ניתן למצוא קופסאות לכרטיסי ביקור, קופסא שולחנית לדפי ממו [הניתנים למילוי] , פלטת כתיבה לשולחן, כוס לעטים, ספר דפי מזכר ועוד מגוון רחב של מתנות.

על כל אחד מהפריטים ניתן להדפיס או להטביע את לוגו חברתכם. המתנה עם הלוגו “ניצבת” על שולחן מקבל המתנה ומשמשת אותו יום יום וכך הוא תמיד זוכר אתכם.

לקטלוג מתנות לבכירים הקליקו כאן>>>

 

המתנות האישיות הממותגות גם הן עשויות עור או דמוי עור איכותי ומתחלקות למגוון של מוצרים.

ארנקי גברים ונשים ,מחברות אישיות, כריכות לדרכונים, ארנק לנסיעות לחו”ל, ארנקונים לכרטיסי ביקור לכיס, ארנקונים לאשראי, פולדרים ומכתביות מהודרות ועוד מגוון רחב של מוצרים עליהם ניתן להדפיס או להטביע לוגו.

אנחנו בתיק קו נשמח לעזור לכם למצוא את המתנה המיוחדת עבור האנשים המיוחדים לפי התקציב הרצוי, במגוון רחב של חומרים איכותיים ויוקרתיים וכמובן במציאת הדרך הנכונה למיתוג המתנה בצורה יפה ומכובדת שכל מנהל ישמח לקבל.