תיקי פנאי

תיקי פנאי

חברות רבות יוצאות במבצע קידום מכירות או בחלוקת מתנות לעובדים ובוחרות במוצרי הפנאי כמתנה פרסומית שלהם לעונה המתאימה. מתנות הפנאי פופולאריות מאוד ובדרך כלל מתחלקות לפי עונות השונות. עם בוא הקיץ והחגים מתחילת עונת הרחצה והטיולים וזוהי הזדמנות נהדרת לחלוקת מתנות עונתיות במגוון רחב של צבעים מעניינים ורעננים.

לגלריית התמונות לחץ כאן

בין מוצרי הפנאי ניתן למצוא צידניות, מידניות לבקבוקי מים קטנים וגדולים, שלוקרים, פאוצים,תיקי ים, שמיכות פיקניק, כירבוליות ועוד מגוון רחב של מוצרים .

מוצרי הפנאי לקיץ צבעוניים ומרשימים בעלי צבעים שמחים המתאימים לעונת הקיץ, המתנות חלקות או בעלות טקסטורה יחודית  ומושכות את תשומת לב הסובבים  ולכן משמשות כאביזר פרסומי פופולארי ביותר.

לוגו החברה המודפס או הרקום ע”ג מוצרי הפנאי “מסתובב” בכל מקומות הפנאי והבילוי בחודשי הקיץ והחגים וכך גורם לפרסום בלתי פוסק של החברה המפרסמת.

הביקוש למוצרי פנאי בעונת הקיץ הולך וגובר בשנים האחרונות. אנשים נהנים ללכת לים או לבריכה, לצאת לטיולים ברחבי הארץ ולהנות מיופיו של הטבע .

המוצרים מתאימים לשימוש פרקטי לפעילויות אלו, הצידניות והמידניות מרופדות ומבודדות קור וחום, תיקי הים ושמיכות הפיקניק קלים לניקוי, הפאוצים נוחים ולא מסורבלים והשלוקרים עומדים בתו התקן של מכון התקנים.

אנחנו בתיק קו נשמח לעזור לכם בבחירת המתנה העונתית המושלמת עבורכם ועבור הלקוח הסופי שלכם, מקבל המתנה יעריך ויודה לכם על מתנה צבעונית ושימושית , יזכור אתכם לטובה וכמובן ימשיך לפרסם את חברתכם במשך זמן רב מאוד.