תיק למחשב נייד – תיקי מחשב ממותגים

 

תיק למחשב נייד הינה הדרך הנוחה והבטוחה לנשיאת המחשב הנייד שלכם ממקום למקום.

בתיק גב למחשב נייד, משקלו של המחשב יהיה מחולק בצורה שווה על איזור הגב והכתפיים ונשיאתו תיהיה נוחה ופחות מורגשת.

רצוי מאוד לשים לב שגב התיק הינו אורטופדי או לחלופין מרופד היטב באזור השכמות, שרצועות הגב עבות ומרופדות מספיק ויושבות בצורה נוחה וטובה ע”ג הכתפיים.

יש לוודא שהתיק עשוי מחומרים איכותיים ועמידים, והתפרים והגימורים של התיק יהיו תפורים ומחוזקים כראוי על מנת להגן על המחשב הנייד באופן מקסימלי.

לקטלוג תיקים למחשבים ניידים הקליקו>>>>

 

לגלריית התמונות לחץ כאן

לתיק הגב המיועד לנשיאת מחשב נייד ישנם ריפודים פנימיים השומרים על הלפטופ מפני מכות ושריטות.

דרכים להגנה פנימית של המחשב הנייד:

  • בדרך כלל כל התיקים ללפטופים בנויים כך שבחלק הפנימי, צמוד לדופן הגב, ישנו תא פנימי נפרד ומרופד המתאים לאחסון המחשב. התא סגור משני צידיו ובחלקו התחתון, סגירת התא בדרך כלל נעשית עם רצועת PP הנתפסת עם צמדן בחלק העליון המרכזי של הנייד.
  • בתיקים משופרים יותר, הסגירה נעשית באמצעות קלאפה מרופדת הסוגרת את כל חלקו העליון של המחשב הנייד וכך מקטינה את רמת הסיכון לפגיעה בחלק העליון החשוף של הלפטופ.
  • לאנשים אשר יוצאים לפגישות מחוץ למשרד או עוברים ממשרד למשרד עם הנייד ואינם רוצים לשאת עימם את תיק הגב על כל תכולותו, רצוי לרכוש תיק  גב עם חלק פנימי נשלף ללפטופ. החלק המרופד בתיק הגב למחשב נשלף החוצה והופך הוא עצמו לתיק מרופד בפני עצמו המתאים לנייד ושניתן לשאת ממקום למקום בדרך הבטוחה ביותר שתשמור על המחשב.

התיקים שלנו מיוצרים בגדלים שונים המתאימים לכל גודלי הניידים החל מ-12 אינץ ועד 17 אינץ.

בדרך כלל התיקים יגיעו עם מספר תאים המאפשרים את נשיאת החפצים האחרים מלבד המחשב הנייד – כגון קלסר, יומן ארנק וכדומה. בתיקי הגב ישנה יציאה לאוזניות וכיס פנימי קטן לנגן MP3, כיס המותאם לטלפון נייד, כיסי צד ורשת לנשיאת בקבוק מים.

תיקי הלפטופ פופולרים ביותר בקרב אנשי עסקים המסתובבים בעולם, מטיילים ותרמילאים, סטודנטים הנושאים עימם את הלפטופ ובשנים האחרונות תיקי הגב למחשב נייד אף הפכו ללהיט החדש בקרב חברות הייטק ועסקים השונים בחלוקה למשתתפים בכנסים ובתערוכות השונות שהן עורכות.

בנוסף לתיקי הגב למחשבים ניידים TIKCO משווקת ומדפיסה על תיקים למחשב נייד המותאמים לנשיאה ידנית. תיקים איכותיים מבדים טובים ובעלי תפרים חזקים השומרים על המחשב.

תיק ללפטופ תיק נשיאה למחשב נייד תיק צד ללפטופ תיק גב למחשב נייד תיק גב למחשב נייד

עם השנים הפכו תיקי הלפטופ לטרנד אופנתי, התיקים מגיעים בצבעים וסגנונות שונים המשתנים לפי צו האופנה. לחלקם הדפסים אופנתיים וחלקם יותר שמרניים.

המחירים שונים בהתחשב במספר התאים, החומרים והריפודים, כך שלכל נושאי הניידים ישנה אפשרות למצוא את הסגנון המועדף עליכם בתקציב הרצוי.