מתנות גיב אווי לכנסים ואירועים- Giveaway gifts

מתי לאחרונה השתתפתם בכנס של חברה, בהרצאה, הלכתם לתערוכה או לחתונה ולא ניתנה לכם מזכרת קטנה מהאירוע? מתנה נחמדה ויפה – “גיב אווי” שגורמת לכם להיזכר בחוויה עד היום?

כיום כמעט בכל אירוע מושקע שנערך מחלקים למשתתפים מתנה שתשמח אותם ותזכיר להם את האירוע בכל פעם שישתמשו בה. חלוקה של מתנות כאלה באירוע אינה מהווה הוצאה כספית גדולה אך מעצימה את החוויה של המשתתפים בו באופן ניכר.

 

טרנד מתנות ה Giveaway הולך והופך נפוץ וניתן להבחין בו כמעט בכל אירוע. בין אם מדובר בכנסים של עובדי חברות, הרצאות רבות משתתפים, תערוכות שונות או אפילו אירועים פרטיים ומצומצמים יותר כגון חתונות ומסיבות יום הולדת. ב Tikco ניתן להדפיס או לרקום על תיקים מסוגים שונים סמל או כיתוב הקשורים לאירוע או את לוגו החברה. תיק כזה הוא פריט נהדר לחלק כמתנת “גיב אווי” שימושית, איכותית ויפה כך המשתתפים לוקחים הביתה מתנה שמתקשרת ישירות לאירוע בו חולקה וכל שימוש בה מזכיר להם את אותה חוויה.

 

מעבר לתחושה המתוקה שיחושו המשתתפים בעת קבלת המתנה, למתנות Giveaway יתרונות נוספים.
במקרים מסוימים המתנות יכולות לשמש ככלי פרסומי כיוון שהן נושאות את לוגו הארגון שמחלק אותן. במקרה כזה השימוש במוצר על ידי המשתתפים בפומבי עשוי למשוך קהל לקוחות חדש ולקדם מכירות.

ב Tikco תוכלו למצוא מגוון רחב של תיקים עמידים שיכולים לשמש כמתנות גיב-אווי. בדרך זו תבטיחו שימוש ארוך טווח במתנות הממותגות שיחולקו ובהתאם לכך פרסום ארוך טווח.


כנסים של חברות הם אירועים אידיאליים לחלוקת תיקים כמתנות giveaway. המטרה של חלוקת מתנות בכנסים כאלה היא לשמח את העובדים ובכך לגרום להם להעריך את החברה באופן חיובי יותר ולהגביר את נאמנותם כלפי החברה. התיקים שעליהם לוגו החברה ישמשו את העובדים בנשיאת הציוד שלהם במהלך יום העבודה. כך תוכלו ליצור תחושת אחדות בין בעלי התפקידים השונים בחברתכם ולהגביר את תחושת השייכות לחברה.

 

חשוב לבחור את מתנת ה giveaway בהתאם לאוכלוסייה שאלייה היא מיועדת; אנשי הייטק, אנשי עסקים, רופאים, ספורטאים, חיילים, חובבי טבע, קוסמטיקה אומנות וכו’.. לכל קבוצה שכזו חשוב לבחור את המתנה שתהיה עבורה השימושית ביותר, מתנה שתסב למשתתפים באירוע שמחה מירבית. בחירת המתנה הנכונה תגרום למשתתפים להרגיש כי השקיעו בהם וחשבו עליהם. מנגד, מתנה שאינה מתאימה לקהל היעד, לא תמלא את מטרתה לא בהיבט הפרוסמי ולא בהעלאת תחושת שביעות הרצון של המשתתפים. ב Tikco תוכלו למצוא תיקי פנאי, תיקי נסיעות, תיקי ספורט, תיקי איפור ורחצה, תיקי צד וגב למחשב ועוד.. כל אלה יוכלו לשמש כמתנות giveaway בכל סוג אירוע שתעלו על הדעת. בצירוף לוגו, סמל או סלוגן נכון תוכלו לקבל את מתנת ה- גיב אווי המושלמת. 

לקטלוג המלא לחצו כאן>>>

תיקי פנאי עם הדפסה