צידניות רכות | צידניות ממותגות | צידנית עם לוגו

צידניות ממותגות – המוצר החם של הקיץ – מתנה מוצלחת במיוחד לעובדים או באירועים וכנסים

עם בוא הקיץ והחגים מתחילת עונת הרחצה והטיולים וזוהי הזדמנות נהדרת לחלוקת מתנות קיץ צבעוניים ומרעננים לקידום מכירות ופרסום.  אחת ממתנות הפרסום הפופולאריות ביותר בעונת הקיץ הן הצידניות האישיות והמשפחתיות  הרכות .

לגלריית התמונות לחץ כאן

חברות רבות יוצאות במבצע קידום מכירות ופרסום או בחלוקת מתנות לעובדים  ובוחרות בצידנית ממותגת כמתנה הפרסומית שלהם  לעונה זו.

הצידניות צבעוניות ומרשימות בעלות צבעים שמחים המתאימים לעונת הקיץ,  חלקות או בעלות  טקסטורה ייחודית  ומושכות את תשומת לב הסובבים  ולכן משמשות כאביזר פרסומי פופולארי ביותר.

לוגו החברה המודפס או הרקום ע”ג צידנית “מסתובב” בכל מקומות הפנאי והבילוי בחודשי הקיץ והחגים וכך גורם לפרסום בלתי פוסק של החברה המפרסמת.

הביקוש לצידניות בעונה זו הולך וגובר בשנים האחרונות. אנשים נהנים ללכת לים או לבריכה , לצאת לטיולים ברחבי הארץ ולהנות מיופיו של הטבע .

הצידנית שומרת חום וקור, בעלת ספוג מבודד בין שכבת הבד לביטנה הפנימית.

מהיותה צידנית רכה היא קלה לנשיאה , אינה תופסת מקום רב וקלה לאחסון.

הצידנית הרכה ניתנת למילוי אך ורק בדברים הנחוצים  לאותו היום או הנופש, כך שנפחה יכול  להשתנות על פי המילוי  הדרוש, בסיום הבילוי ניתן לקפלה ולהכניסה בקלות לתיק יד או לרכב.

הצידניות מהוות פתרון מושלם לנופשים לקחת איתם פירות קייצים, אוכל ביתי ושתייה ולצאת לנפוש מבלי לשאת בהוצאות מיותרות במסעדות חופי הרחצה,  ובמזנוני הדרכים .

מקבל המתנה יעריך ויודה לכם על מתנה צבעונית ושימושית , יזכור אתכם לטובה וכמובן ימשיך לפרסם את חברתכם במשך זמן רב מאוד.

מספר דוגמאות של צידניות רכות שניתן להדפיס עליהן ולהפוך אותן למוצר פרסום:

צידניות עם הדפסהצידנית רכה עם הדפסהצידנית רכהצידנית מודפסת

בבואכם לרכוש צידניות רכות כמה דברים חשובים :

  • חישבו האם המתנה היא אישית או משפחתית כך תוכלו לקבוע את הנפח הרצוי של כל צידנית .
  • יש לוודא כי הצידנית עשוייה  מחומרים איכותיים ועמידים, והתפרים והגימורים יהיו תפורים ומחוזקים כראוי כיוון שהצידנית אמורה  להכיל משקל רב יחסית.
  • שימו לב לעובי הספוג המבודד הנמצא בים הבד החיצוני לביטנת התיק- עוביו ייקבע את מידת שמירת  הקור / חום וטריותם של המוצרים הנשאים.
  • חשבו על כך שהצידנית עלולה להתלכלך בחלקה הפנימי מן המזון ומן השתייה ולכן הקפידו כי ביטנת הצידנית תיהיה ניתנת לניקוי קל ומהיר כך תוכלו לדאוג שהמתנה שהענקתם לעובדיכם או ללקוחותיכם  , תישמר ותמשיך לשמש אותם גם בעונה הבאה .