מתנות לקייטנות – תיקים עם הדפסה כמתנה לקייטנה

ילדים לא משתגעים לקום בבוקר גם בחופש הגדול, אלא אם כן מצפה להם שם כיף גדול. אחד ההבדלים הגדולים שבין קייטנה לבית הוא יציאה מוחלטת מהשגרה, שמתאפיינת גם בצ’ופרים שונים שילדים מחכים להם כל השנה, כמו הופעות בידור, פעילויות מיוחדות, מתנות וגימיקים.

מה ילדים אוהבים למצוא בקייטנות?

ילדים יצפו לקבל הפתעות של קיץ שילוו אותם גם אחר כך. משום כך, כל קייטנה שמכבדת את עצמה תתכונן מראש על ידי הכנת מתנות לילדים בקייטנות שיהיו שימושיות במיוחד אבל גם יעזרו לקדם את שם המותג של הקייטנה או כל חברה שעורכת אותה. המתנות יכולות להיות בכל טווח מחירים שהוא, והעיקר הוא שהן יהיו בעלות ערך לילדים גם אחר כך משום שכך הם יזכרו אותן לטובה ויעריכו את מה שהם מקבלים שם. זהו מוצר פרסומי מצוין שמחזק את הקייטנות שלכם וממצב אותן כבעלות ערך אמיתי שרוצים לחזור אליהן גם בשנה הבאה.

אילו מתנות אפשר לתת לילדים בקייטנה?

מגוון המתנות שאפשר לתת לילדים משתרע בדרך כלל על קשת המוצרים האופייניים לקיץ כמו כובעים בצורות שונות, כוסות שתייה קשיחות עם קש, צעצועים לים ולבריכה כמו מתנפחים למיניהם. הבעיה היא שחלק מהם אינו שימושי לכל ימות השנה וחלק מהם אפילו לא מצליח להחזיק מעמד זמן רב, מה שהופך אותם לחפצים חסרי ערך שמצטברים אצל הילדים. המתנה שיכולה להיות גם מתנה שימושית וגם מיוצרת מחומרים איכותיים שמחזיקים מעמד היא תיק קייטנה שילדים יאהבו מאוד לקבל. מובן מאליו שהתיק יהיה ממותג כדי לפרסם את עצמכם ולהזכיר להם ימים יפים שעברו בקיץ ומלווים אותם הלאה.

למה דווקא תיק קייטנה ממותג?

חברת תיק קו מייצרת מגוון גדול של תיקים בצורות שונות, שמתאימות לילדים שהולכים לקייטנה וזקוקים לכל החפצים האישיים שלהם קרוב אליהם. תיק קו מדפיסה על התיקים את הלוגות שלכם, סלוגנים ושאר בקשות מיוחדות, כל מה שיתאים לילדים בתקופת הקיץ השמחה והכיפית. היתרונות של תיקי קייטנה ממותגים ברורים:

  • תיק איכותי שמחזיק מעמד זמן רב ומשמש אותם לאורך זמן.
  • הלוגו והסלוגן שלכם הולך אתם אחר כך לכל מקום, כך שמדובר במוצר קד”מ שיש לו חיי מדף ארוכים במיוחד והוא ממשיך לפרסם אתכם בכל מקום.
  • מגוון גדול של תיקים לבחירתכם, כמו תיק שרוך, והיצע גדול של תיקי גב עם תא מרכזי, תאי צד, כיסים קדמיים, כתפיות מרופדות ונוחות כך שיוכלו להתאים גם לנשיאת ספרי בית ספר, ידית נשיאה נוחה ובטוחה, תאי רשת, כתפיות מתכווננות, שרוכי סגירה ורוכסנים.
  • מיוצרים מחומרים עמידים כמו פוליאסטר, ניילון ובד.
  • צבעים שמחים שילדים יאהבו והדפסים בדפוס משי עמיד שאינו מחיק, או רקמה יוקרתית.

על חברת תיק קו

חברת תיק קו היא חברה ותיקה לייצור מוצרי קידום מכירות מסוגים שונים, שעליהם מודפסים או רקומים הלוגו והסלוגנים של לקוחותיה כדי לסייע להם לפרסם את עצמם. מוצר הדגל של החברה הוא תיקים ממותגים איכותיים, המחולקים ללקוחות בהזדמנויות עסקיות שונות כמו כנסים וימי חברה. החברה מייעצת ומתאימה לכל לקוח את המוצר המתאים לו כדי למקסם את הצלחתו במכירות, זאת בהתאם לאירוע ולסוג הלקוחות. מבחר התיקים מגוון מאוד ומתאים בתצורות השונות ובגדלים שלו לילדים ולמבוגרים, לכנסים ואירועים, לקייטנות ולבתי ספר, לספורט, לנסיעות, לטיולים, לאיפור, לעבודה וללימודים ועוד. מעצבי התיקים של חברת תיק קו עוקבים אחר הטרנדים והאופנות השונות ומתאימים את העיצובים למילה האחרונה בתחום זה, כדי שתוכלו ליהנות מכל יתרונות התיק הממותג שלכם.

דוגמאות של תיקי הילדים שלנו (לקטלוג השלם לחצו כאן)

תיק גב לילד דגם שחר תיקי גב ממותגים לילדים, דגם יהל