קידום מכירות למועדוני כושר ומנויים לקאנטרי באמצעות תיקי ספורט ממותגים

בעולם שיש בו כל כך הרבה עסקים, מותגים ומוצרים שונים המתחרים על תשומת לבם של הלקוחות הפוטנציאליים נראה לכאורה שקשה יותר להגיע אליהם. אולם זוהי מראית עין בלבד, משום שהאמצעים השונים שעומדים לרשות בעלי עסקים לקדם את עצמם הולכים והופכים מגוונים יותר. מכיוון שכבר אין כמעט עיתונות מודפסת ומי שמפרסם שם מכוון לפלח שוק מצומצם ביותר, מומלץ להגיע לקהל רחב יותר דרך ערוצי שיווק ומיתוג כדאיים יותר. היום, למשל, ברור לנו מתיוגים ופרסומים שונים שלקוחות ועמיתים למקצוע אוהבים לקבל ולהיראות עם מוצרי קידום מכירות ממותגים שיש להם ערך מוסף בעיניהם, ובמיוחד כאשר הם נחשבים למוצרים שהסיפור שלהם מדבר אליהם.

איכות החיים של מצליחנים מסייעת לכם בקידום המכירות

במקרה הזה, הסיפור הוא איכות חיים ולא רק רמת חיים, Welness, תרבות הפנאי ומותגים איכותיים. משום כך, הלקוחות הפוטנציאליים שלכם עשויים ליהנות מכך ולשלב זאת בחייהם, אם רק יקבלו את המוצר הנכון שמתחבר לאורח החיים שלהם ומציע להם להשתתף בסיפור של הצלחה. זו הסיבה שמוצרי קידום מכירות מסוימים שבוחרים לקהל היעד הנכון וממתגים בעזרת לוגו מדברים במדויק ללקוחות משלמים, לספקים ולעמיתים שמתחברים לדימוי הזה. הדימוי הוא של מצליחנים שיש להם גם איכות חיים במובן של Welness, וגם תרבות פנאי והם תופסים את עצמם כבעלי הישגים.

חשיבותה של הבחירה הנכונה במוצר קד”מ ממותג

צריך לומר כי מוצרי קד”מ שנבחרים למטרת קמפיינים ממוקדים וחולפים יכולים להיות מתנה נהדרת לשעתה, אבל עלול לקרות שאחר כך הם יונחו בצד מבלי לספק ערך נוסף למקבל. זה קורה כאשר לא מקדישים מחשבה להתאמת המוצר לקהל שלו ולמוצר שלכם, ולכן אין התאמה מדויקת ביניהם. מהבחינה הזאת בחירה בחלוקת תיקים ממותגים כמתנה שהיא מוצר קד”ם יכולה לענות על כל צורך כזה והיא נשארת עם הלקוח זמן רב. הכוונה בעיקר לבחירת תיק ספורט שמיועד למועדון כושר, מועדון מנויים או קאנטרי קלאב, מקומות שבהם נמצאים לקוחות וספקים שלכם שמחזקים את הדימוי המצליחני של מי שמקדיש זמן גם לעצמו ויודע היכן לעשות את הנטוורקינג הנכון.

כמה תיקי ספורט לדוגמא:

תיק ספורט ממותג תיק ספורט ממותג תיק ספור לקידום מכירות

לקטלוג תיקי ספורט>>>

המתנה שממשיכה לפרסם זמן רב

סיבה נוספת לכך שתיקים הם מוצר קידום מכירות מעולה היא האיכות הטובה שלהם. איכות זאת מדרבנת את מקבל המתנה להשתמש בה זמן רב ולהעריך את ההשקעה שלכם במוצר שמחזיר מעמד ואינו מתבלה בתוך זמן קצר. קחו בחשבון גם את העובדה שככל שהמוצר עמיד יותר, הלוגו שלכם ממשיך להסתובב ברחבי הארץ והעולם זמן רב לאחר שהשקתם את הקמפיין הזה, מה שמעניק אורך נשימה משמעותי לפרסום שלכם חינם אין כסף. כך קורה שהשם שלכם נשאר בתודעת הלקוחות כל הזמן וקופץ לתודעה בין הראשונים בכל פעם שיזדקקו למוצרים ולשירותים שלכם. זו בדיוק מטרת קידום המכירות באמצעות מוצרים כאלה ולכן גם הבחירה במוצר הנכון משליכה על המשך הנראות שלכם.

כיצד זה עובד בשטח?

דמיינו תיקי ספורט שמשמשים לא רק באימונים היומיים במועדון ובשטח, אלא גם בנסיעות ובטיולי טרקים בעולם, שבהם הלוגו שלכם עשוי להיחשף גם למטיילים אחרים או אפילו בתיוגים באינסטגרם ובמדיה החברתית בכלל. התועלת והערך המוסף מתיקים ממותגים של אנשים דינמיים שמבקרים במכוני כושר ומטיילים כל הזמן כחלק מאורח החיים שלהם פשוט עצומים והם לא יסולאו בפז. אלה בדיוק האנשים שאתם רוצים לצייד בתיקים שלכם כפרזנטורים נלהבים ומושבעים שלכם הודות לשי הממותג הזה. מדובר באנשים מודעים לעצמם ולהופעה שלהם, שיודעים להעריך איכות ועבודה אמינה, ולכן כאשר אתם מציידים אותם בתיקי ספורט מעולים שהם זקוקים להם הם בוודאי יעשו בזה שימוש נכון ונבון גם לצרכים שלכם, בעקיפין.