תיקים לילדות

ילדות רוצות להיות בדיוק כמו הגדולות, עם אביזרי אופנה ייחודיים שמתאימים להן

אין הבדל בין ילדה לאמה באהבה הגדולה לאופנה ולאקססוריז, ואנחנו רואים את זה כל הזמן בהתאמת אביזרי אופנה לגילן הצעיר, כמו נעליים וקישוטי שיער, תכשיטים ואפילו תיקים לילדות. במקרים רבים אנחנו יכולים לראות את אותם אביזרים בגרסה המוקטנת שמתאימה להן, לצד הגרסה הבגירה יותר שמתאימה לנשים בוגרות. זה לא רק נראה חמוד, זה גם עונה על הצורך שלהן להישאר אופנתיות ומעודכנות כמו כולן.

ליהנות מחוויה של גדולות

אנחנו רגילים לראות ילדות רצות ומשחקות, יושבות עם חברות והולכות לפעילויות חברתיות כמו כולן. אבל יש עולם מקביל לגמרי של שעות הפנאי, שבו מלבד הרצון להיראות מושלמות ו”מתוקתקות” כמו הגדולות, חשוב להן גם להיראות טוב יחסית לחברות שלהן. בשביל הבילויים האלה הן ישתדלו למצוא את האקססוריז הכי ייחודיים ויפים.

תיקי ילדות עם הדפסה

זהו הבסיס של עיצוב אקססוריז לילדות בחברת תיק קו לאחר היכרות רבת שנים עם הנושא ועם הסגנונות המועדפים עליהן, וזה בדיוק מה שהן מחפשות כשהן הולכות לקנות את התיק שלהן, לבילויים או לבית הספר או לנסיעות. הן רואות בבית איך אמא מתארגנת ליציאה והן רוצות תיק אופנתי בדיוק כמו שלה, ושיתאים לטעם שלהן. לקטלוג תיקי ילדים עם הדפסות>

תיקים לילדות בכל הדגמים

תיקים לילדות ולנערות הם לא רק קטנים יותר אלא גם מעוטרים בדוגמאות ובצבעים שפחות יראו בתיקים לנשים. זה מה שהופך אותם למעניינים יותר ובמידה מסוימת גם קל לשמח אותן באמצעות פריט אופנתי יפה שנראה בוגר ומכובד. אצלן אין כזה דבר שמשהו הוא לא מתאים אם הוא נראה טוב, תפור בצורה איכותית ומעוצב במדויק כדי לחקות את המראה האמיתי.

בשבילן, תיקים לילדות חייבים להיות בדיוק כמו תיקים לגדולות ולכן תמצאו דגמים רבים שמחקים את הדגמים של נשים, כמו פאוץ’ מדליק ואופנתי, תיק קלאץ’ אלגנטי אפילו במושגים שלהן, תרמיל גב צעיר ותוסס, ואפילו תיק צד עגול ומתוחכם בדיוק כפי שרואים אצל האמהות.

להתנסות ולבחור תיק

התאמת תיק לילדות לא אמורה להיות משימה קשה אם היא יודעת מהו הטעם שלה והיא כבר התנסתה בכמה דגמים כדי לדעת מה נוח לה. אם לא, מומלץ להסתובב אתה בין הדגמים כדי שתתנסה בהם ותראה איך היא נראית במראה. כשמראים להן גם עד כמה התיקים שימושיים לפריטים הקטנים שלהן בכל מצב ובכל אירוע, הן יידעו טוב יותר באיזה דגם לבחור, אם זה תרמיל גב או תיק צד, אם נוח לה יותר עם נצנצים או הדפסים, תיק קרושה או תיק עם רוכסנים, אבזמים או רצועות. יש גם עניין של טעם בבחירה בין החומרים, בין אם זה בד או חומר סינתטי, מרושת או מבריק או אלסטי. ככל שמתנסים ביותר דגמים כך מעצבים את הטעם האישי שמתפתח עם השנים, וזהו רווח מלא של הפשניסטה הקטנה שלכם.