תיקים לחיילים – מתנה לכנס מתגייסים, לגרעין מתגייסים ועוד

יוווו..הם בני 18, הם סיימו י”ב,  איך הם גדלו? מתי כל זה קרה? רק אתמול היו תלמידים!

שלב זה בחיי הילדים בישראל הוא מהשלבים היותר מהותיים שאנו עוברים בתהליך ההתבגרות. 

כהורה או מחנך, אנו לא פעם נפעמים מהרגע הזה, תמהים, איך פתאום הוא כל כך נוכח, ואיך למרות כל מערך ההכנה אנחנו מרגישים “לא מוכנים”. 

אנו בתיק קו מזמינים אתכם; מורים, מחנכים, רכזי שכבת י”ב, מנהלות החטיבה העליונה בתיכונים, לפחות אנחנו, לא נהיה מופתעים, ולא ניתפס לא מוכנים. ההורים ידעו שאנחנו סגרנו להם פינה רצינית – הרכש של התיק. במקום להעמיס עליהם את העלויות המטורפות של רכישת תיק יקר ללא פרופורציה, להתפשר על מה שהוא מציע כי זה מה שיש בחנויות להציע, כל הזמן הרב והמאמצים בשוטטות אחר תיק כזה.  לכל הילדים שלכם בשכבה מגיע הטוב ביותר, כמה מתחשב מצידכם לא להעמיס גם את ההוצאה הזו על ההורים. איזו מתנה משמעותית זו לכל הנוגעים בדבר.

יחד נדאג לכך שבמסע הזה ילווה אותם שומר הגב מספר אחד – תיק החיילים של תיק קו.

תיק שמעבר להיותו איכותי, עמיד, חזק, עם כל התמיכות הנדרשות לשמור על הגב שלהם, מהווה שומר אישי. תיק שיעטוף אותם, ייתן להם כסות, מקום נוח לשים את הראש ופשוט להישען לפעמים.

עם תחושה חמימה של בית.  עם הקדשה אישית שלכם, בהדפסה או רקמה על התיק. הזיכרון הזה שהתיק טומן בחובו את כל הרגעים היפים שלכם איתם מהתיכון, ילווה את החיילים שלכם באשר הם.

בחשיבה על התכנון של התיק, לקחנו בחשבון את הניסיון שלנו, מה צריך חייל; מקום להכיל ציוד לתקופה ארוכה, יכולת גישה נוחה לדברים, יכולת להפריד כביסה, תאים לשליפה יותר מהירה, וכמובן איכות לא מתפשרת בחומרים ומרכיבים שלא יכשלו בשעת השין.  במהלך מקדים משותף, ביכולתנו להציע לכם לנהל אתנו תהליך לייצור ייעודי לכם ולייבא לחיילים שלכם מוצר שהוא 100% תפור למידות שלהם.  אתם מחליטים על הצבעים, אתם שותפים לתכנון הפנימי.  תהליך זה מעבר לתוצאה הסופית שלו, נכנס גם בהיערכות הכוללת ליום הגיוס. 

החיילים שלכם יודעים שאתם ראיתם אותם לנגד עיניכם לאורך כל תקופה האחרונה בה יצרתם להם משהו מכם והכנסתם את עצמכם בתוכו והוא הרבה מעבר לרק תיק.

תיקי חיילים עם הדפסה