מתנות ימי הולדת מודפסות לעובדים

תשומת לב חשובה לכולנו ועוד יותר כאשר זוכרים את החגיגות הקטנות והפרטיות שלנו – יום הולדת! 
יום ההולדת הינה הזדמנות מצוינת למעסיקים רבים להוקיר ולהביע את הערכתם  כלפי העובדים במקום.

בשנים האחרונות נהוג בחברות השונות לחלק לעובדים ביום הולדתם מתנה . עצם המתנה והרעיון שמאחוריה מספקים לעובדים תחושה טובה ונעימה של זכרו אותי ! חשבו עליי! השקיעו בי! בחירת מתנה נכונה, ראויה ומוצלחת דורשת מחשבה רבה ולכן תהליך העבודה מתחיל בקבלת מידע עלמספר העובדים, תקציב החברה למתנה, זמני חלוקת המתנות ולעיתים גם סוג עבודתם משפיע על בחירת הרעיון – עובדי ייצור, עובדי ההיטק, צעירים, מבוגרים, אוכלוסיה מעורבת וכדומה.

 

לאחר קבלת כל הנתונים נתחיל באיסוף נכון של רעיונות המותאמים לתקציב מתוך מלאי רחב ומגוון של מוצרינו.  כמובן שנדאג בבחירת המתנה שהערך הנתפס יהיה גבוה משמעותית מהתקציב הנתון ושמקבל המתנה ירגיש מוערך וכי קיבל מתנה מושקעת ושווה גם מהבחינה התקציבית. כך נוכל להרכיב יחד את המתנה המושלמת שתהיה ניצחון ברור לשני הצדדים – המעניק והמקבל!

תחום התיקים פופולרי מאוד כשמדובר על מתנות ימי הולדת לאור השימוש הגבוה והתדיר בהם. תיקי נסיעות וטרולים, תיקי גב מחשב , צידניות ותיקי פנאי, ניתן לשלב בין פריטים שונים וליצור סט של תיקים המשלב את צבעי החברה/המותג אלו פריטים שכולנו משתמשים בהם ביום יום שלנו ולכן המתנה שימושית מאוד.

 

כאשר כמות העובדים גדולה ויש מספיק זמן לייצור מיוחד ( 90 יום מאישור דוגמא פיזית ) ניתן לייצר באופן מיוחד דגמים אשר אינם נמצאים במלאי ולהתאימם גם בפרטיהם הקטנים לרוח החברה/המותג כדוגמת מיתוג ראשי רוכסן, רקמה / הדפסה או תווית צדדית עם לוגו החברה. ישנן חברות אשר מעדיפות לא למתג על גבי התיקים את הלוגו כאשר מדובר במתנות עובדים לימי הולדת  ולכן עניין מיתוג המתנה בלוגו נתון לשיקול החברה המזמינה , לעיתים העדפה היא למיתוג חיצוני בלבד: כרטיס ברכה, שקית מודפסת.

בתיק קו פועלים צוות מנוסה ומיומן של אנשי עיצוב ושיווק שיעזרו לכם למצוא את המתנה המתאימה ביותר עבור עובדיכם  וילוו  אתכם לאורך כל התהליך , מבחירת הרעיון ועד יום אספקת המתנות בחברתכם. התיקים שלנו כולם עשויים בחומרים איכותיים וחזקים תוך כדי הקפדה על התפרים, חיזוקים וגימורים של התיקים . לכלל התיקים שלנו אחריות ל 5 שנים.

אנו מקפידים כל הזמן לחדש ולהתחדש בעיצובים שלנו, בעיצוב מוצר שהוא חזק עמיד נוח ואסטתי. כך תוכלו לדאוג שהמתנה שהענקתם לעובדיכם, תישמר ותשמש אותם לתקופה ארוכה, ותיזכר כמתנה שניתנה מתוך תשומת לב והערכה גדולה.