מתנות באירועים עיסקיים

מתנות לאירועים עסקייםחברות רבות במשק נוהגות לבצע אירועים עיסקיים כדוגמאת אירועים לקידום מכירות ופרסום, כנסים מקצועיים, כנס ספקים או אירוע עיסקי לעובדי החברה כדוגמאת ימי גיבוש .

במרבית האירועים מחולקות מתנות שונות .

באירועי קידום מכירות ופרסום נהוג לחלק לבאי האירוע מתנה אשר רעיון שיווקי עומד מאחוריה ויעזור לשיווק ופרסום החברה גם לאחר האירוע.

תיקים מסוגים שונים הם הפופולאריים שבעניין והם משרתים בצורה טובה מאוד את האינטרס השיווקי של החברה.

התיקים מודפסים או רקומים בלוגו החברה  בצורה צנועה, אך עדיין נראית ומשפיעה, כך שמקבל המתנה ישמח להסתובב יום יום עם תיק הגב כשלוגו החברה עליו.

תיקי גב למחשב נייד פופולאריים מאוד בקרב אירועים עסקיים. רוב האנשים נושאים איתם מחשבים ניידים ומשתמשים במוצרים אלה בחיי היום יום שלהם.

הערך הנתפס של תיקי גב למחשבים ניידים הוא גבוה ולכן מקבל המתנה מרגיש שהשקיעו בו.

שמח וטוב לב הוא מסתובב לו יום יום עם התיק על גבו ובעצם ממשיך את פרסום ושיווק החברה עוד זמן רב לאחר  האירוע.

בכנסים מקצועיים נהוג גם כן לחלק תיקי גב או תיקי צד ולהם תפקיד חשוב בפן השיווקי. בדרך כלל התיקים מגיעים כאשר בתוכם ישנם אינסרטים וחומרים כתובים על המוצרים הספציפיים בהם עוסק הכנס.

גם כאן החברות נוהגות להדפיס או לרקום את שם הכנס או האירוע ושוב השיווק והפרסום של המוצר או החברה ממשיכים לעבוד גם לאחר האירוע.

בארועי גיבוש וימי כיף לעובדי החברה קיים ערך רב לחלוקת מתנות אשר יזכירו לעובד כי הוא שווה וראוי והחברה מעריכה אותו ואת עבודתו.

באירועים מסוג זה נהוג לחלק תיקים שישמשו את העובד בטיולים משפחתיים, לנסיעות ונופש.

מתנה קטנה עם ערך גדול מאוד הנותנת לעובד הרגשה טובה וחיזוק חיובי על עבודתו .

בכדי שהאסטרטגיה השיווקית תעבוד באופן מושלם חשוב מאוד בבחירת התיקים השונים ובמידת עמידותם לאורך זמן.

רצוי לבחור בספק אמין הנותן אחריות לתיקים בעיקר לרוכסנים, תיפורים ורצועות הגב או לרצועות הנשיאה על הכתף.

אם התיק יתבלה במהרה מקבל המתנה לא ישתמש בו והפרסום לא ימשך לזמן רב. בנוסף וחשוב מאוד לוגו חברה מודפס או רקום על תיק בלוי עושה עבודה רעה מאוד – ההפך הגמור מהאסטרטגיה השיווקית הראשונה.

ולסיכום, תיקים מסוגים שונים הינם מתנה נהדרת לאירועים עסקיים בין עם הם לקידום מכירות , ספקים , מוצר או הווי לעובדי החברה .

התיקים משרתים את הרעיון השיווקי לאורך זמן , הערך הנתפס שלהם גבוה ביחס לעלותם ולכן התיקים ה”מסתובבים” הם מתנה שעומדת בצורה חזקה ויציבה לאורך שנים רבות כמתנה שיווקית בחברות רבות .

מתנות באירועים עסקיים