הדפסת רקמה ממוחשבת

הדרך היפה והאלגנטית ביותר להטביע חותם בלוגו שלכם היא לרקום אותו על מוצר

מוצרי קד”מ הם מוצרים פרסומיים פופולריים בקרב לקוחות, שככל שאיכותם עולה כך גם הערך שלכם ושל החברה שלכם בעיני מי שמקבל אותם. זה עובד בצורה הפשוטה הזאת רק משום שהרושם שהם עושים על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם עושה את העבודה. משום כך, הבחירה של מוצרים אלה מראש חייב להתאים לא רק למסר של החברה ורוח הערכים שלה, אלא גם לשקף ככל האפשר את היכולות שלה לשווק את עצמה בהתאם.

כשאתם בוחרים מוצר אתם בוחרים רקע ללוגו ולמסרים שלכם. לא משנה מהו גודל המוצר וממה הוא עשוי, את הלוגו והסלוגן שלכם תרצו בוודאי בולטים ומודגשים, ולכן הדרך הטובה ביותר להבטיח שיישארו שם לתמיד ולא יישחקו כל עוד משתמשים במוצרים אלה היא על ידי הדפסת רקמה ממוחשבת, איכותית ומגוונת, שתענה על כל סגנון של מוצר וחברה.

שיקולי הבחירה במוצרי קדמ

מוצרי קדם אהובים אצל הקהל שמקבל אותם משום שידוע שהם שימושיים ועמידים לאורך זמן. זהו שיקול ראשון במעלה של מי שמחלק אותם שהם ימשיכו לפרסם את החברה כמה שיותר זמן בשטח ובכל מקום. ככל שהמוצרים איכותיים ושימושיים יותר, כך גם גוברת ההערכה כלפי המחווה היפה שתעשו כלפי הקהל שלכם. בהתאם לכך, ככל שתשקיעו מחשבה בעיצוב ובגימור של הביצוע, כך גם המוצר יהיה בשימוש רב יותר.

בפשטות, ככל שישתמשו בו יותר יראו אותו יותר וכך ההשקעה שלכם תחזיר את עצמה לאורך זמן, וזאת הסיבה לכך שרק הדפסת רקמה ממוחשבת במקום הדפסת צבע רגילה תבטיח לכם את ההמשכיות הזאת שאתם מחפשים. רקמה לא מוחקים והיא לא נשחקת כלל, אלא מחזיקה מעמד זמן רב גם על מוצרים שמשמשים לפעילות רבה ויום יומית.

על מה אפשר לרקום?

רקמה על תיקים

אפשר לרקום על כל מוצר, כל דגם, כל חומר. הפתרונות היצירתיים שמציעים לכם אנשי חברת תיק קו מתאימים לרקמת לוגו או ציור או טקסט על התיקים שלנו. הרקמה ממוחשבת ונעשית בדרך המסורתית והקלאסית, מה שמבטיח את איכותה ואת היציבות שלה גם בצבעים וגם בטכניקה של הרקמה על המוצר.

מלבד הרעיונות שלכם תוכלו להיעזר בידע הרב שנצבר בחברה ובניסיון העשיר שלה, ותופתעו לגלות עד כמה האפשרויות שפתוחות בפניכם מגוונות לכל הטבעה כזאת. הטכנולוגיה המתקדמת שמשתמשים בה מתאימה לסוגים רבים ואפשר להביא גם מוצרים שלא יוצרו בתיק קו כדי להטביע עליהם רקמה מודפסת.

מתנות לכל מטרה

רקמה ממוחשבת מתאימה לא רק למוצרי קידום מכירות אלא גם לצורך הענקת מתנות לעובדים, שותפים לעסקים וקולגות. זה נפלא גם לצורך כנסים מקצועיים וימי חברה ולכן הדפסת לוגו או סלוגן לקמפיינים ספציפיים היא דרך נהדרת להשלים אותם במוצר כזה. התאמת הרקמה למוצר היא מיומנות שמשתלמת לכל מי שרוצה להצליח בשיווק מוצר כזה.