הדפסה על תיקים – מתנה מקורית באירועים

שמענו על הדפסה על מצעים, על חולצות, על כלי נוי, על כוסות ואפילו כובעים, אבל דבר לא הכין אותנו על הדפסה על תיקים. רכישת מתנה לבן או בת הזוג היא אחת המשימות המאתגרות יותר, הרי תמיד יש להם את הכל ואנו רוצים להפתיע עם מתנה מקורית, כזאת שתאפשר להם להסתכל עליה בפה פעור ולהודות לנו עד בלי סוף. הדפסות באופן כללי על מוצרים מגוונים נהפכו בשנים האחרונות למתנות לוהטות בתחום ואפשר להבין למה, הרי מדובר במתנה אישית עליה נוכל להדפיס כל שנרצה, בין אם זו תמונה יפיפייה, הקדשה לבבית, סלוגן מיוחד ובכלל כל שנחפוץ.

מה זה בכלל הדפסה על תיקים?

לא ניתן להתעלם מהעובדה שתיק הוא שימושי בהחלט ונמצא בהשיג ידנו כל יום, אם זה תיק ליציאה, תיק לעבודה, תיק לטיול, תיק לטיסה ואפילו תיק למחנאות וקמפינג. בדיוק על אותם התיקים הללו, ניתן להדפיס  או לרקום כל דבר שתרצו בקלות רבה. את ההדפסה על התיקים אנו מבצעים לפי הזמנה – יכול להיות לוגו, סמל החברה, טקסט קצר, תמונה וכדומה. ללא ספק מדובר במתנה מקורית החביבה על כולם, הרי כפי שכולנו יודעים תיקי גב הם תמיד שימושיים. 

היכן ניתן לבצע את ההדפסות המדוברות?

כל בית דפוס המכבד את עצמו מחזיק בציוד מיוחד הכולל מכשור דיגיטלי הפועל באמצעות מכונות וכמובן אנשי מקצוע מיומנים המפעילים את המכונות הללו. תודות למכשור הדיגיטלי המתקדם, ניתן להדפיס כל תמונה רצויה ואפילו לסדר את העיצוב טרם ההדפסה על ידי מחשב המחובר למכונת הייעודית. ההדפסה יכולה להיות משפט קצר, מסר שיווקי, סמל החברה, הדפס של כיתוב מיוחד או ברכה מרגשת שתהיה חשופה לעיני כל כאשר מקבלי המתנה יתהלכו בכל מקום עם התיק. את ההדפסות ניתן לקבל באיכות גבוהה במיוחד, ממש מעין צריבה של התמונה בתוך הבד המחזיקה לאורך שנים רבות גם לאחר כמה וכמה כביסות.

תיקים מודפסים כמתנות לעובדים

הדפסה על תיקים יכולה להיות מתנה מצוינת עבור עובדי החברה, במיוחד אם מדובר על טיול חברה מושקע או פעילות גיבוש חברתית שבסופה יקבלו העובדים מזכרת נהדרת מהערב המופלא. על התיקים ניתן להדפיס כל כיתוב רצוי, אם זה את לוגו החברה, סלוגן ואפילו משפט המסכם את הטיול או הערב החווייתי.

הדפסה על כל סוגי התיקים

את התמונות או הכתובים ניתן להדפיס על כל סוגי התיקים הקיימים, כמובן מה שצריך הוא מקום בולט ומעניין. ההדפסה יכולה להיות על גבי תיקי גב גדולים, מזוודות טרולי קטנות לטיסות, תיקי צד, תיקי שרוך קטנים, תיקי ערב ליציאה לנשים ועוד. למעשה, תוכלו לרכוש את התיק הרצוי בחנויות המציעות מבחר תיקים, או להיעזר בקולקציית התיקים המציעים בתי דפוס או חברות המציעות הדפסות על אותם תיקים. כמובן שתוכלו לארוז את התיק באריזת מתנה יפה, והנה לכם מתנה מושלמת לבן או בת הזוג.