אקססוריז לגברים

גברים רבים אוהבים להשקיע במראה החיצוני שלהם, ואם לא הם – אז בנות או בני הזוג שלהם ישמחו לעזור להם בנושא. הם אוהבים ללבוש חולצות יפות, עם מכנסיים תואמים ונעליים מקוריות שמושכות את העין – ובאופן כללי, הבגדים הם אחד האמצעים העיקריים שיש לנו להביא אופנתיות.

אולם, הבגדים הם רק חלק קטן מהאופנה. למעשה, דווקא מה שעושה את ההבדל בין מראה אחד למשנהו – הם הפרטים הקטנים, הלא הם האקססוריז.

החל מגרביים, שבשנים האחרונות צברו פופולריות והפכו לאחד מפריטי האופנה המבוקשים ביותר בעולם הגברי, ועד כובעים לקיץ או לחורף – הפריטים הנלווים מלווים אותנו מכף רגל ועד ראש.

האקססוריז הפופולריים בקרב גברים

אחד הפריטים שהכי יכולים למצב אתכם מבחינת אופנה – גם אם הם לא נראים כלפי חוץ כל הזמן – הם ארנקים לגברים. הארנק הפופולרי ביותר הוא ארנק עור, אך גם בתוך עולם מצומצם זה יש אינסוף משחק של אופנה: הגודל, הצבע והעיצוב.

ארנקים הם פריט אופנה משומש ביותר, ברמה יומיומית, ולכן חשוב להשקיע בו שיהיה איכותי ושיחזיק מעמד לאורך זמן.

הפריט הבא בתור הוא כמובן השעון: הראה לי את שעונך, ואומר לך מי אתה. שעונים כבר מזמן לא משמשים אותנו כמראי שעה, הרי לכולנו יש מכשירים סלולריים זמינים בכיסים. השעון הוא התכשיט של הגברים, ומעיד במידה רבה על הבחירות האופנתיות שלכם.

פריטים מתחלפים

הארנק והשעון הם בדרך כלל פריטים שלא נחליף כל יום, ויכולים ללוות אותנו שנים ואף עשרות שנים. מעבר אליהם, ישנם פריטים נוספים שמתנהגים יותר כמו פריטי לבוש, והשימוש בהם תלוי ברמת הפתיחות שלכם לדברים חדשים.

הפריט הבולט ביותר הוא כובע. כובעי מצחייה אופנתיים פופולריים כיום בקרב צעירי אירופה, וניתן למצוא אותם על ראשי גברים גם במקומות סגורים. עוד פריט שעשה קאמבק בשנים האחרונות הוא הפאוצ’, אבל עדיין הוא לא הצליח לחדור לשוק ברמה גבוהה.

פריט נוסף שהוזכר הוא הגרביים: אם בעבר הגרביים היו רק פריט הלבשה תחתונה, בעלי תפקיד פרטי בלבד – הרי שכיום נהוג להבליט אותם ולייצר באמצעותם מראה ייחודי. גם בקרב לובשי חליפות קלאסיות ניתן למצוא במבט חטוף לעבר הקרסוליים זוגות גרביים מעניינים ויצירתיים ביותר.

תכשיטים לגברים

ולבסוף, בשנים האחרונות, הבלעדיות שהייתה לנשים על תכשיטים לאט לאט נעלמת. מה שהתחיל מענידה של טבעות חתונה בלבד, הופך עם הזמן לתרבות תכשיטים מכל הסוגים המותאמת לגברים.

כיום ניתן לראות ברחוב גברים עם עגילים, שרשראות, טבעות שונות. התכשיטים הגבריים עדיין שומרים על סולידיות בהשוואה לתכשיטים הנשיים, אך ללא ספק נוכחים יותר ויותר.