תיקי קייטנות וחוגים / תיקי שרוך עם הדפסה

החינוך המשלים מהווה נדבך חשוב מאוד ומהותי בחיי ילדינו. התחרות על שעות הפנאי של הילדים היא גדולה.  מגוון עשיר מאוד של אפשרויות עומד בפני ההורים המבקשים להעשיר את עולמם של ילדיהם.  אנו בתיקו קו מציעים לכם מפעילי צהרונים, חוגים, סדנאות, העשרות, לשפר את הנראות שלכם בשטח.  לתת לנרשמים שלכם להיות שגרירים שלכם. 

מעבר לתכנים המעולים שאתם מציעים, בתכנון מראש עמנו יש באפשרותכם להציע לנרשמים שלכם ערך מוסף שנמצא בזיקה לתכנים שלכם וכמובן מייצג את המותג שלכם.  תיק זה לבסוף משמש את הילד ומשפחתו הרבה מעבר לשעות בהן אתם נפגשים במסגרת אחר הצהריים וממשיך לעבוד בשבילכם.  השקעה נכונה היום, תחזיר את עצמה פי כמה מחר. אלמנט כל כך בסיסי ושימושי, מעוטר בלוגו שלכם וסלוגן מסחרי, מהווה פלטפורמה אדירה לקידום מכירות ושיווק באופן בלתי אמצעי.  הגירוי החזותי שבלוגו שלכם על גבי משהו שהילד ומשפחתו לוקחים עמם לכל מקום, כבר משדר לצופים מהצד את הכוח שלכם כמותג שרואה את הילד והצרכים שלו.

 

הילדים כל כך מחכים לקייטנות בחופשים! טוב… חופש מלימודים משמח תלמידים בכל מקום.  הקייטנה שלכם נותנת להורים את השקט שילדיהם ממשיכים להחזיק מסגרת גם כשבית ספר בחופשה ומסייעת להורים, להמשיך לשמור על רציפות בעבודה תוך כדי החופשים בזכותכם!  היכולת לתכנן מראש לקראת הקייטנות מסייע לנו להציע לכם המפעילים, לתכנן תיק שהוא תפור בדיוק לפי מידותיכם.  לתכנן ולקיים תהליך של ייבוא המאפשר לכם הפקת מוצר שהוא בדיוק לפי הצורך שלכם. לייצר בעלויות הרבה יותר משתלמות כולל מיתוג נרחב – אם בהדפסה מרובת צבעים ואם ברקמה שלה ניחוח איכותי משל עצמו.

הילדים וההורים עושים שימוש נרחב בתיקים אלו בכל יציאה שלהם בחופשה והבולטות של התיק שלכם עושה את עבודת השיווק הטובה ביותר.  אל תתפלאו אם בקייטנה הבאה תצטרכו לגייס עוד מדריכים ולפתוח עוד קבוצות.